event_

29. 11. 2020 – 1. 12. 2020
Hotel Galant, Mikulov

XIV. kongres České společnosti intenzivní medicíny

Informace a registrace:

https://mhconsulting.cz/kongres/19-xiv-kongres-ceske-spolecnosti-intenzivni-mediciny-3-5-cervna-2020/obecne-informace


Srdečně Vás zveme na XIV. KONGRES ČESKÉ SPOLEČNOSTI INTENZIVNÍ MEDICÍNY, který proběhne v Hotelu Galant v Mikulově. 

Dovolujeme si Vás informovat, že vzhledem k probíhající pandemii COVID-19 jsme se rozhodli akci přesunout na nový termín uvednený výše.


Čekají Vás kromě klasických přednášek i pro-con debaty, kazuistické semináře, kde bude panel expertů komentovat management reálných pacientů představených mladšími kolegy, lekce bez powerpointu a bez přípravy expertů, kde vyzkoušíte, co opravdu umí, hands-on workshopy a simulace. Program obohatí špičkoví zahraniční přednášející nejen z EU, ale i z Austrálie a Nového Zélandu. Chceme kombinovat moudrost zkušených s energií a nápady budoucích hvězd oboru. Samozřejmostí jsou edukační sekce věnované lékařům v tréningu a všem, kteří si chtějí oživit a zopakovat základy v konsolidované formě spíše než diskutovat horké kontroverzní novinky. V nich bychom chtěli dát také prostor firmám, a komentovanou formou umožnit prezentaci novinek v oboru. Program by měl zaujmout i nelékařské pracovníky, sestry, klinické farmaceuty, rehabilitační pracovníky a další profesionály, jak tomu velí multidisciplinární, týmový charakter naší práce. Zvítězit se též chystáme díky férovému pořadateli na poli kongresové gastronomie a enologie.

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK jako akce kontinuálního vzdělávání. Akce bude ohodnocena kredity. Číslo akreditace: TBA, číslo akce: TBA.
Akce je evidována u České asociace sester pod číslem: TBA.