event_

10. 12. 2020 – 12. 12. 2020
Hotel Galant, Mikulov

48. Český a slovenský cerebrovaskulární kongres

Informace a registrace:

https://mhconsulting.cz/kongres/20-48-cesky-a-slovensky-cerebrovaskularni-kongres-17-19-cervna-2020/obecne-informace


Vážené kolegyně, vážení kolegové, přátelé,

dovolujeme si Vás informovat, že vzhledem k probíhající pandemii COVID-19 jsme se v tuto chvíli rozhodli přesunout plánovaný 48. český a slovenský cerebrovaskulární kongres na 10. - 12. prosince 2020 a v této souvislosti prozatím pozastavit registraci na tuto akci. O dalším vývoji Vás budeme průběžně informovat. Doufáme, že se v mezidobí podaří pandemii zvládnout a že se v prosincovém termínu budeme moci v hotelu Galant v Mikulově společně setkat. Prozatím Vám přejeme hodně zdraví a pevné nervy!

Srdečně Vás zveme na již 48. český a slovenský cerebrovaskulární kongres, který je každoročně nejvýznamnější akcí v oblasti cerebrovaskulárních onemocnění v České republice a na Slovensku. 

Program kongresu sleduje aktuální i kontroverzní témata v cévní neurologii. Jaké jsou zkušenosti s intervenční léčbou akutních iktů v našich zemích? Jak mohou pacientské registry a interdisciplinární spolupráce pomoci zlepšit kvalitu péče? Jakým způsobem můžeme napomoci zmenšovat rozdíly mezi jednotlivými centry? Máte další otázky? Přijeďte diskutovat se svými kolegy. A představte nám své výzkumné, klinické a vzdělávací aktivity.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na viděnou v Mikulově!

prof. MUDr. Roman Herzig, Ph.D., FESO, FEAN  

předseda sjezdu

doc. MUDr. Daniel Šaňák, Ph.D., FESO

místopředseda sjezdu